Godziny pracy:Pon - Pt 8.00 - 16.00 Zadzwoń: +48 52-373 86 75

RODO


INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych (RODO). Pragniemy poinformować, że Pani/Pana dane osobowe znajdują się w naszej bazie i dochowaliśmy wszelkich starań aby zadbać o ich bezpieczeństwo.

1    Administratorem Pani/a danych osobowych jest PPU PRODUS (Przedsiębiorstwo Produkcyjno –Usługowe PRODUS Spółka z o. o. w Bydgoszczy 85-461, ul. Ołowiana 10), zwane dalej Administratorem.
2    Dane osobowe uzyskaliśmy:

  • bezpośrednio od Państwa, gdy podaliście ja nam na potrzeby naszej współpracy,
  • ze źródeł dostępnych publicznie (Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innych podobnych źródeł,
  • od firmy lub instytucji, która zawarła z PPU PRODUS umowę o świadczenie usług na Państwa rzecz,
  • od partnera / podmiotu trzeciego współpracującego z PPU PRODUS, który udostępnił Państwa dane osobowe na podstawie Państwa zgody.

3    Dane będą przetwarzane w celach handlowych własnych produktów i usług Administratora.
4    Dane mogą być udostępniane Kancelarii Ekonomiczno – Księgowej ZNAK Spółka z o. o. w Bydgoszczy (85-150), ul. Horodelska 22 świadczącej na rzecz Administratora usługi w zakresie rachunkowości i kadrowo – płacowe.
5    Dane osobowe nie będą przekazywane innym administratorom, z wyjątkiem administratorów uprawnionych.
6    Pan/i ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu w przypadku przetwarzania Pana/i danych w celu marketingu własnych produktów i usług.
7    Dane przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora (tj. marketingu własnych produktów i usług) będą przetwarzane do czasu wniesienia sprzeciwu przez Pana/ią.
8    Ma Pan/i prawo wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania. Sprzeciw wobec dalszego przetwarzania danych nie ma wpływu na przetwarzanie danych, które miało miejsce do czasu wniesienia sprzeciwu.
9    Ma Pan/i prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych osobowych.
10    W każdej chwili może Pan/i cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail na adres:
ppuprodus@ppuprodus.com, zadzwonić pod numer +48 52 373 86 75 lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na adres: Przedsiębiorstwo Produkcyjno –Usługowe PRODUS Spółka z o. o. w Bydgoszczy (85-461), ul. Ołowiana 10.
11    Przysługuje Panu/i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, czyli do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie, gdy uzna Pan/i, iż przetwarzanie danych osobowych przez Administratora narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.


PPU „PRODUS„ Spółka z o. o.

ul. Ołowiana 10 (Poland),
85-461 Bydgoszcz
tel.+48 52-373 86 75fax +48 52-373 02 94

www.ppuprodus.com

ppuprodus@ppuprodus.com

RODO

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych (RODO). Pragniemy poinformować, że Pani/Pana dane osobowe znajdują się w naszej bazie i dochowaliśmy wszelkich starań aby zadbać o ich bezpieczeństwo.

Więcej