Godziny pracy:Pon - Pt 8.00 - 16.00 Zadzwoń: +48 52-373 86 75

O firmie

FIRMA

PPU PRODUS

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe PRODUS Spółka z o. o. jest prywatną narzędziownią, z kapitałem polskim, powstałą w roku 1988.
PPU PRODUS, zatrudnia do 20 pracowników, zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz serwisowaniem (regeneracje i modyfikacje) oprzyrządowania technologicznego w szczególności form wtryskowych oraz przyrządów kuźniczych.

PPU PRODUS świadczy usługi obróbki precyzyjnych części (frezowanie CNC 3 i 5 osi, toczenie CNC, obróbka elektroerozyjna).
Oprzyrządowanie wykonuje dla odbiorców z kraju i z zagranicy, dla firm posiadających swoje oddziały w Polsce lub na eksport (Niemcy, Szwecja, Dania, Wielka Brytania oraz USA, Brazylia, Indie).


Odbiorcami są firmy z branż:

  • SAMOCHODOWEJ,
  • ART. GOSPODARSTWA DOMOWEGO,
  • ELEKTRO-MASZYNOWEJ,
  • PRODUKCJI OPAKOWAŃ,
  • MEBLARSKIEJ.Chcesz nawiązać współpracę ? Napisz lub zadzwoń !


O wynikach

firmy PPU PRODUS

decydują przede wszystkim zatrudnieni w niej pracownicy. PPU PRODUS wielką uwagę przywiązuje do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, doskonalenia profesjonalnych umiejętności i powiększania elastyczności, uniwersalności (obsługa kilku, różnych obrabiarek, stanowisk pracy) zatrudnionych narzędziowców. PPU PRODUS szkoli nowych pracowników ? absolwentów zawodowych szkół średnich i wyższych, przekazujemy nowozatrudnionym osiągnięte standardy pracy i umiejętności praktyczne.
DOŚWIADCZENIE
100%

PLAN
100%

ROZWÓJ
100%

Zobacz Nasz nowoczesny park maszynowy.PPU PRODUS

działa w regionie o wieloletniej tradycji i specjalizacji w produkcji narzędziowej, gdzie funkcjonuje branżowy klaster zrzeszający firmy związane z tą branżą, w tym uczelnie i organizacje otoczenia biznesu. Takie środowisko rozwojowe umożliwia korzystanie nie tylko z wysokiej kultury technicznej pracowników, ale również współpracę z innymi firmami z regionu.

PPU „PRODUS„ Spółka z o. o.

ul. Ołowiana 10 (Poland),
85-461 Bydgoszcz
tel.+48 52-373 86 75fax +48 52-373 02 94

www.ppuprodus.com

ppuprodus@ppuprodus.com

RODO

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych (RODO). Pragniemy poinformować, że Pani/Pana dane osobowe znajdują się w naszej bazie i dochowaliśmy wszelkich starań aby zadbać o ich bezpieczeństwo.

Więcej